Fragmanı izle Prison Break

Prison Break

imdb: 8.4
    |     |   , ,  

Prison Break Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir. Michael planını uygulmaya başladıktan sonra hesaba katmadığı tek bir şeyin olduğunu anlar: İnsanlar. Ünlü bir mafya tetikcisi olan John Abruzzi (Peter Stormare), çocuk tecavüzcüsü ve katil T-Bag (Robert Knepper) ve azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır.

Sezonlar

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  1. @gulfat

    yıllardır farklı sitelerden sayısız dizi izledim. ama reklamsız sorunsuz olan sizin sitenizden en sevdiğim dizinin tekrarını izlemek çok keyifliydi. umarım hep böyle devam edersiniz. diziye gelince bence söze gerek yok. arkanıza yaslanın ve izleyin. hiç pişman olmazsınız. bu arada 6. sezon onayını aldı. 2019 da yeni sezona kavuşabiliriz.

  2. @Srhtcan

    Aynen bu site efsane ötesi 5. Sezonu bekleyelim mi

  3. @deniz01

    admin siten gerçekten efsane emeğine sağlık senden ricam 5. sezonu yüklermisin başka yerde izlemek istemiyorum alıştım buraya