Biliyorsun sitemizde reklam YOK. Sunucu ve diğer masraflarımızı karşılamamız için bize Patreon ile bağışta bulunabilirsin.
GÖNÜLLÜ Çevirmen alımlarımız başlamıştır. Çevirmenlik başvurusu için "[email protected]" adresine mail atın yada Facebook sayfamızdan iletişime geçin.
Fragmanı izle Game of Thrones

Game of Thrones

imdb: 9.5
    |     |   , ,  

Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır.

Sezonlar

Yorumlar (9)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @batu11

  Admin sizi tebrik ederim gerçekten çok başarılı bir siteniz var. Umarım böyle devam edersiniz. Başarılar.

 2. @lordodemons

  wıkıngs ı cok begenıyordum yenı sezonu beklıyorum buda cok guzel

 3. @rkizill

  kaliteli bir site, kaliteli bir hizmet... emeğinize sağlık

 4. @deniz01

  bir çok sitede film dizi izledim ama böyle site ilk defa görüyorum admin kardesim emeğine sağlık hiç bozma aynen boyle devam helal sana 1 brison break 2game of thrones dizinin kralları izlemeden geçme.

 5. @Eefjedevisser

  Yabancı dizi tarihinin core dizilerinden mutlaka izlenmeli

 6. @OnuruUsenu

  Bu siteyi yeni keşfettim çok ilginç buranın dolup taşması lazım çok kaliteli bir site.

 7. @sinansahin

  İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ingilizce alt yazı özelliği var çok teşekkürler emeğinize sağlık. Video ekranında cc yazan kısımdan seçebilir bilmeyenler.

 8. @Voyager

  Klavyenize Sağlık Teşekkürler

 9. @admin

  Gelmiş geçmiş en iyi dizi benim için.